Najlepsza firma montująca
pompy ciepła w Twojej okolicyPompy ciepła Warszawa
Pompy ciepła Radom
Pompy ciepła Łódź
Pompy ciepła Mazowieckie

Wydajne i oszczędne pompy powietrze - woda do C.W.U. i C.O

Zajmujemy się głównie montażem pompy Monoblok i Split. Są to pompy powietrze - woda do C.W.U. i C.O, które pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego i przekazują do instalacji grzewczej. To wysokiej jakości pompy, w atrakcyjnych cenach, które nie przeciążą Twojego budżetu. Zapraszamy do skorzystania z usługi: montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki.

Pompy ciepła Monoblok to urządzenia masywne, dobrze zaizolowane akustycznie i termicznie, z układem chłodniczym fabrycznie wykonanym przez producenta, dostępne w szerokim zakresie mocy (od małych indywidualnych 6 kW, po duże, do użytku przemysłowego o mocy 60 kW). Nie wymagające kontroli szczelności.

Zaletą pomp Split jest ich cena, nieco niższa niż pomp Monoblok, która wynika z łatwiejszego procesu produkcyjnego. Wykazują wysoki współczynnik COP (współczynnik wydajności porównywalny do pomp Monoblok). W zależności od warunków pompa Split może osiągnąć COP rzędu 5, co oznacza, że pobierając 1 kWh energii elektrycznej, pompa ciepła Split wygeneruje średnio 5,1 kWh ciepła. Ich główną zaletą jest eliminacja hałasu z budynku oraz ryzyka zamarznięcia układu pompy.

Montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki obejmuje zarówno obiekty w trakcie projektu, budowy, nowo wybudowane domy, budynki już użytkowane, obiekty starsze zmodernizowane, jak i wymagające modernizacji lub wyposażenia w pompy ciepła. W technologii szkieletowej czy murowanej.

Pompy ciepła Nibe

Szwedzka firma NIBE jest największym producentem urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich. Pompy ciepła Nibe można dostosować do różnych rodzajów potrzeb grzewczych (małe domy i duże gospodarstwa), mają szeroki zakres pracy (powietrzna pompa ciepła pracuje nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna spada do -25°C). Dzięki pompie ciepła Nibe można osiągnąć do 80% oszczędności.

Pompy ciepła Buderus

Buderus to jeden z liderów branży grzewczej zarówno w Europie, jak i na całym świecie, posiadający ponad 30-letnie doświadczenie. Pompy ciepła Buderus wyróżniają się długą żywotnością i ogromną wydajnością, co skutkuje niskimi kosztami eksploatacji. Współpracują z innymi źródłami ciepła, mają funkcję grzania, chłodzenia i podgrzewania C.W.U., szeroki wybór mocy (od 6 do 60 kW) oraz dostarczają ciepłą wodę do temperatury -20°C stopni na zewnątrz budynku.

Pompy ciepła Panasonic

Panasonic jest jednym z najbardziej uznanych producentów pomp ciepła na świecie. To czołowa marka japońskiego koncernu Panasonic Corporation. Pompy ciepła Panasonic to wydajne i energooszczędne urządzenia grzewcze (nawet w temperaturze -20°C pompy ciepła Panasonic Aquarea zapewniają dużą oszczędność energii). Zmniejszają koszty ogrzewania nawet o 80%.

Pompy ciepła Kaisai

Kaisai to marka własna grupy Klima-Therm, która od ponad 20 lat działa w branży HVACR, dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania i chłodzenia. Pompy ciepła Kaisai są ciche, kompaktowe, wydajne i energooszczędne, dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej – współczynnik wydajności cieplnej COP wynosi nawet 5,20.

Pompy ciepła LG

LG jest pionierem w podnoszeniu jakości życia poprzez dostarczanie szerokiej gamy rozwiązań technicznych i innowacji. Dzięki temu staje się coraz szybciej rozwijającą się marką przyszłości. Pompy ciepła powietrze/woda LG znacząco obniżają koszty ogrzewania w krótkim czasie, dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania ciepłem np. poprzez wyłączenie ogrzewania latem, zaprogramowanie cyklu pracy, zmniejszając temperaturę , gdy nikogo nie ma w domu.

Pompy ciepła Haier

Marka Haier istnieje na rynku europejskim już od ponad 10 lat. Dostarcza pompy ciepła, które mogą pracować nawet przy silnych mrozach do -25°C. Dzięki efektywności energetycznej A++ i czynnikowi chłodniczemu R32 (dodatkowo zmniejszającemu pobór energii), możesz obniżyć koszty eksploatacyjne. Bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym, zapewniając wysoką wydajność i niższe rachunki.

Pompa ciepła z ogrzewaniem podłogowym - montaż

Przeprowadzasz gruntowną termomodernizację lub będziesz budował energooszczędny dom - zleć nam podłączenie podłogówki z nowoczesnym i wydajnym urządzeniem grzewczym. Zyskasz wysoką efektywność i niższe rachunki.

Sprzedaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki

W sklepie online znajdziesz: powietrzne pompy ciepła Monoblock, powietrzne pompy ciepła Split, przemysłowe pompy ciepła, basenowe pompy ciepła. Wygodne zakupy online z gwarancją profesjonalnego wsparcia oraz niskiej ceny.

Etapy współpracy - Montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki

Tylko 2 kroki dzielą Cię od dużych oszczędności.


Na podstawie rozmowy przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę, opartą o proponowaną pompę ciepła dla Twojego domu. W przypadku, gdy dom wymaga modernizacji, przyjedziemy na miejsce.

 

Jeśli akceptujesz wycenę usługi - montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki, podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę i przystępujemy do realizacji zlecenia. Szybko i sprawnie montujemy pompy ciepła.

Po zakończeniu montażu pompy ciepła, pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku
z programu „Czyste powietrze”. Możesz uzyskać nawet 20 000 zł.

Montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki
to dla Ciebie multum korzyści

Niższe koszty <br />budowy domu

Niższe koszty
budowy domu

Wybierasz pompę ciepła i nie musisz budować komina, magazynu opału. Każda oszczędność na etapie budowy domu jest dla inwestora bardzo cenna.
Najtańszy sposób <br />ogrzewania domu

Najtańszy sposób
ogrzewania domu

Pompy ciepła wykorzystują energię naturalną. Nie musisz się martwić o rosnące ceny paliw stałych. Długa żywotność pomp pozwala na ich efektywne użytkowanie nawet do 50 lat.
Oszczędność <br />czasu

Oszczędność
czasu

Nie tracisz czasu na szukanie paliwa o dobrej jakości, w atrakcyjnej cenie. Jest to ważna decyzja, która wpływa na trwałość kotła i koszt ogrzewania.
Najwyższy komfort <br />użytkowania

Najwyższy komfort
użytkowania

Pompy ciepła działają same, nie musisz je obsługiwać, ręcznie ustawiać parametrów. Posiadają połączenie WiFi, co pozwala na zarządzanie pompą z dowolnego miejsca.
Szybki zwrot <br />poniesionych kosztów

Szybki zwrot
poniesionych kosztów

Realny zwrot z inwestycji to 5-7 lat w porównaniu do kotłowni na olej opałowy, gaz płynny czy grzejniki elektryczne.
Ochrona <br />środowiska

Ochrona
środowiska

Pompa ciepła ma zerową emisję CO2. Łatwo można uzyskać nisko oprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycję proekologiczną.


Zapytaj o montaż pomp ciepła Grodzisk Mazowiecki

Zadzwoń

Napisz

KONTAKT