Nordic Nurture - najlepsza firma montująca pompy ciepła w Twojej okolicy

Jesteśmy firmą działającą w obszarze odnawialnych źródeł energii, oferujemy instalacje nowoczesne, ekologiczne, generujące duże oszczędności. Nasz główny kierunek rozwoju to pompy ciepła.

Nasza siedziba znajduje się w Grodzisku Mazowieckim na Mazowszu. Dzięki doskonałemu położeniu zapewniamy obsługę inwestycji na terenie Całej Polski - projektowanie i montaż pomp ciepła oraz montaż ogrzewania podłogowego. Zatrudniamy osoby posiadające 10-letnie doświadczenie projektowe oraz wykonawcze, posiadające uprawnienia oraz certyfikaty, wobec czego jesteśmy w stanie wesprzeć naszych Klientów, zarówno na etapie planowania inwestycji, jak również podczas ich realizacji oraz eksploatacji.

Nasz cel jest jasny – chcemy zapewnić każdemu Klientowi najwyższej jakości pompy ciepła, dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości. Zapewniamy obsługę inwestycji na każdym jej etapie. Doradzamy naszym Klientom już na etapie projektowania. Podejmujemy się realizacji zleconych nam prac zarówno w nowych budynkach, jak również w budynkach już użytkowanych, wymagających modernizacji lub wyposażenia w niskoemisyjne źródło ciepła, jakim jest pompa ciepła.

Chcemy Cię w tym wyręczyć i zapewnić, że z jakości pracy oraz uzgodnionego wynagrodzenia będziesz rozliczał tylko jednego wykonawcę, który weźmie odpowiedzialność za całość.

Firma to ludzie, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników posiadających stosowne uprawnienia oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w obszarze, w którym działają (elektrycy,chłodnicy, dekarze, doradcy techniczni, etc.). Dzięki temu jesteśmy spokojni o naszych Klientów oraz powierzony nam montaż pomp ciepła do ogrzewania domu.

Bezpłatna wycena, bez zobowiązań

Bezpłatna wycena, bez zobowiązań

Darmowa konsultacja bez ukrytych opłat
Dobór najlepszych pomp ciepła

Dobór najlepszych pomp ciepła

Dobór rozwiązania do indywidualnych potrzeb
Szybki montaż w najlepszej cenie

Szybki montaż w najlepszej cenie

Profesjonalny montaż, terminowość realizacji
Pomoc w dofinansowaniu do pomp ciepła

Pomoc w dofinansowaniu do pomp ciepła

Wsparcie przy wypełnianiu wniosku „Czyste powietrze”


Zapytaj o montaż pomp ciepła

Zadzwoń

Napisz

KONTAKT