Zamontowaliśmy ponad3000

powietrznych pomp ciepła w całej Polsce.

Zajmujemy się głównie montażem pompy Monoblok i Split. Są to pompy powietrze - woda do C.W.U. i C.O, które pobierają energię cieplną z powietrza zewnętrznego i przekazują do instalacji grzewczej. Są to pompy wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

Korzystamy z wydajnych i oszczędnych pomp powietrze - woda do C.W.U. i C.O cenionych producentów. Montujemy pompy ciepła Nibe, Buderus, Panasonic, Kaisai, LG i Haier.

Montaż pomp ciepła Łódź obejmuje zarówno obiekty w trakcie projektu, budowy, nowo wybudowane domy, budynki już użytkowane, obiekty starsze zmodernizowane, jak i wymagające modernizacji lub wyposażenia w pompy ciepła. W technologii szkieletowej czy murowanej.

W ramach usługi montaż pomp ciepła Łódź podłączamy ogrzewanie podłogowe z nowoczesnym i wydajnym urządzeniem grzewczym.

Szybki montaż w najlepszej cenie.

Etapy współpracy - montaż pomp ciepła Łódź

Tylko 2 kroki dzielą Cię od dużych oszczędności.


Na podstawie rozmowy przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę opartą o proponowaną pompę ciepła dla Twojego domu. W przypadku, gdy dom wymaga modernizacji, przyjedziemy na miejsce.

 

Jeśli akceptujesz wycenę usługi - montaż pomp ciepła Łódź, podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę i przystępujemy do realizacji zlecenia. Szybko i sprawnie montujemy pompy ciepła.

Po zakończeniu montażu pompy ciepła, pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku
z programu „Czyste powietrze”. Możesz uzyskać nawet 20 000 zł.

Montaż pomp ciepła Łódź
to dla Ciebie multum korzyści

Niższe koszty <br />budowy domu

Niższe koszty
budowy domu

Wybierasz pompę ciepła i nie musisz budować komina, magazynu opału. Każda oszczędność na etapie budowy domu jest dla inwestora bardzo cenna.
Najtańszy sposób <br />ogrzewania domu

Najtańszy sposób
ogrzewania domu

Pompy ciepła wykorzystują energię naturalną. Nie musisz się martwić o rosnące ceny paliw stałych. Długa żywotność pomp pozwala na ich efektywne użytkowanie nawet do 50 lat.

Oszczędność <br />czasu

Oszczędność
czasu

Nie tracisz czasu na szukanie paliwa o dobrej jakości, w atrakcyjnej cenie. Jest to ważna decyzja, która wpływa na trwałość kotła i koszt ogrzewania.
Najwyższy komfort <br />użytkowania

Najwyższy komfort
użytkowania

Pompy ciepła działają same, nie musisz je obsługiwać, ręcznie ustawiać parametrów. Posiadają połączenie WiFi, co pozwala na zarządzanie pompą z dowolnego miejsca.

Szybki zwrot <br />poniesionych kosztów

Szybki zwrot
poniesionych kosztów

Realny zwrot z inwestycji to 5-7 lat w porównaniu do kotłowni na olej opałowy, gaz płynny czy grzejniki elektryczne.
Ochrona <br />środowiska

Ochrona
środowiska

Pompa ciepła ma zerową emisję CO2. Łatwo można uzyskać nisko oprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycję proekologiczną.


Zapytaj o montaż pomp ciepła Łódź

Zadzwoń

Napisz